0(0)

Lean Management w Zakupach

  • Kategorie Wykład
  • Czas trwania 1h 19m 20s
  • Suma zarejestrowanych 0

Opis

Wprowadzenie koncepcji zarządzania Lean Management do działu zakupów ma swoje strategiczne uzasadnienie.

Współcześnie okazuje się, że największe możliwości redukcji kosztów a tym samym poprawa konkurencyjności firmy kryje się w zmianie zarządzania funkcją zakupów.

 Eliminując straty w procesie zakupowym można go zoptymalizować a tym samym uzyskiwać efektywne wyniki kluczowych KPI’s.

Efektywny zespół zakupowy pracujący w zgodzie z kulturą Lean przyczyni się do obniżenia kosztów, większego dbania o jakość produktów, czy usług co w konsekwencji spowoduje wzrost wartości przedsiębiorstwa na rynku.

Celem szkolenia jest przedstawienie narzędzi i technik Lean Management możliwych do zastosowania w całym łańcuchu zakupowym.

Dowiecie się,  że Lean Management jest metodyką zarządzania umożliwiającą istnienie w łańcuchu dostaw takiej kultury pracy, która pozwala zarówno pracownikom działu zakupów jak i dostawcom  być zainteresowanym ustawiczną eliminacją marnotrawstwa i podnoszeniem poziomu jakości, aby maksymalnie spełniać oczekiwania klientów oraz dostosowywać się do zmiennych warunków rynku i otoczenia.

About the instructor

Nazywam się Sylwia Kruczyńska. Jestem absolwentką Politechniki Śląskiej na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji oraz SGH na kierunku Menadżer Zakupów. Od 2006 roku działam w obszarze zagadnień Lean Manufacturing i zarządzania produkcją. Jako świeża absolwentka Politechniki Śląskiej załapałam się na staż w dużej amerykańskiej firmie automotive właśnie w dziale Lean i od tamtego czasu rozpoczęła się moja przygoda. Na swojej ścieżce rozwoju zawodowego miałam okazję pracować w dziale Planowania Produkcji, Zakupów, obejmować rolę Lidera Działu Obsługi Klienta a także rolę Kierownika Produkcji. W każdym z tych obszarów uczestniczyłam lub przewodziłam projektom z zakresu Lean, dzięki czemu miałam okazję zderzyć teorię z praktyką. To doświadczenie pomogło mi "Nauczyć się widzieć" rzeczywistość taką jaka jest i zrozumieć, że stosowanie tzw. gotowców nie ma sensu. Obecnie w 100 % wróciłam do Lean. W swojej firmie prowadzę szkolenia z zakresu Lean, Problem Solving, Continous Improvement, organizuję warsztaty i nadzoruję projekty usprawniające. Systematycznie podnoszę swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w szkoleniach, warsztatach i konferencjach branżowych. Jestem członkiem i prelegentem platformy wymiany wiedzy Academy Smart Production. ​
0 (0 Oceny)

2 Kursy

4 studenci

Bezpłatnie

Czas dostępu: Dożywotnio